Jazyková škola Petra České Budějovice

Aktuality
Spolupracujeme
 
Fotogalerie
 

 

Jméno

Hana

Místo narození

Havlíčkův Brod

Výuka a specializace

Angličtina (s důrazem na konverzaci), výuka dospělých, příprava na zkoušky

Motto

„Se mnou se dostanete ke slovu!“

Koníčky

tanec, fotografie, LARP (live action role play)

 
Reference

“Po střední škole (kde jsem se moc anglicky nemohl naučit) jsem vyzkoušel několik výuk anglického jazyka. Bohužel pro mne jsem nikdy „nepadl“ na správnou lektorku – všechny měly stejný školní přístup a neučily mne podle mých, nýbrž podle svých představ. S Hankou jsem se konečně začal učit anglicky: přizpůsobí se mým potřebám a znalostem, lekce probíhají tak, jak já potřebuji, je trpělivá a k výuce má profesionální a lidský přístup. Na hodiny se těším a pokud musím z nějakých důvodů zrušit lekci, tak je mi to líto (což u předešlých výuk to bylo naopak). Její hodiny angličtiny jsou vždy fajn, milé a připomínají spíše kamarádské posezení s anglickou konverzací, nežli setkání žáka s učitelkou. Pokud bych tedy měl shrnout mé doporučení jako na internetu, tak dávám ★★★★★”.

Filip Šmaus

“Každá hodina je doslova “ušitá na míru”. Vždy se domluvíme, co na další hodině budeme probírat. Oceňuji bohatost materiálů. I těch, které mi lektorka ochotně posílá na email a následně opravuje. Kdykoliv udělám chybu, je mi v klidu vysvětleno, v čem spočívá. Proto se nebojím zeptat, když něco nevím. Určitě mi hodiny pomohly ve zlepšení angličtiny – hlavně v poslechu a mluvení.”

Šárka Jandová

“Výuku s Hankou považuji za velmi přínosnou, kdy vychází vstříc potřebám studentů. Zvláště oceňuji konverzaci a příjemné vystupování.”

Tomáš Volek
Jihočeská univerzita EF 
 
“Studuji gymnázium, nyní v maturitním ročníku. Protože ve škole jsme při hodinách angličtiny téměř nemluvili, měla jsem velké zábrany vyjadřovat se. Po dvou letech lekcí u  Hanky  se velmi zlepšily moje schopnosti konverzovat v cizím jazyce. Také lépe rozumím textu a mluvenému slovu. Oproti školní výuce lekce vždy probíhají v přátelské a uvolněné atmosféře, což je podle mého názoru hlavním předpokladem úspěšného vstřebání učiva. Hance moc děkuji a jsem jí vděčná, a doufám, že na mě bude mít čas i příští rok.”
 
Františka Kyselková
 

 

.